11 жовтня 2021

"Формуємо енергетичне майбутнє"

 Онлайн-інформування

В рамках проведення Європейського Тижня Сталої Енергії - 25.10.-29.10.

   Європейський тиждень сталої енергії (EU SEW) - найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об'єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

      EU SEW, створена Європейською комісією в 2006 році, організована Виконавчим агентством у справах малих і середніх підприємств (EASME) в тісній співпраці з Генеральним директоратом з енергетики.

      Кожен приносить щось своє в EU SEW. Це ідеальна платформа для обміну ідеями та ноу-хау, а також для створення альянсів і Енергетичного союзу, в основі якого:

• Енергоефективність.
• Декарбонізація економіки.
• Дослідження, інновації та конкурентоспроможність.

    У жовтні кліматичні лідери країн Європи зберуться разом, щоб упродовж одного тижня обмінятися ідеями, обговорити рішення та розробити нові плани для досягненні енергетичних та кліматичних цілей. Цього року Європейський тиждень сталої енергії буде проводитися з 25 по 29 жовтня під девізом: «Назустріч 2030: переформовуючи європейську енергетичну систему».

      Ключовим компонентом тижня сталої енергії ЄС є Дні сталої енергії – заходи, організовані місцевими, державними та приватними організаціями по всій Європі. Публічні заходи покликані продемонструвати широкому загалу, що енергозберігаючі технології та поведінка є вимогами теперішнього часу та націлені на безпечне енергетичне та кліматичне майбутнє.

Немає коментарів:

Дописати коментар