05 червня 2015

Крок у майбутнє

3 червня в Измаїльській міській бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбувся виїзний семінар на тему "Крок у майбутнє: інноваційні стратегії обслуговування підлітків та молоді", організований провідними фахівцями Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Маяковського.

Семінар зорієнтовано на бібліотекарів м. Ізмаїл та їзмаїльського району, 
що працюють з юнацтвом.
На початку семінару привітала всіх присутніх та побажала плідної роботи директор Ізмаїльської міської централізованої бібліотечної системи для дорослих Галина Дойкова


Тетяна Петелько, зав. науково-методичним відділом обласної бібліотеки для
юнацтва їм. В. В. Маяковського зробила доповідь на тему: «Сучасні орієнтири діяльності публічної бібліотеки в обслуговуванні юнацтва». Велику роль в роботі сучасного бібліотекаря відіграють інформаційні технології. Тетяна Миколаївна розповіла, яким чином бібліотекар може зробити свою роботу набагато якіснішою та привабливою для юнацтва за допомогою інтернет ресурсів державних та обласних бібліотек тощо.

Наталія Степанова, зав. інформаційно-бібліографічним відділом обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. В. Маяковського освітила складну тему: «Сільська бібліотека в системі інформаційного забезпечення запитів підлітків та молоді». Сільським біліотекарям дуже складно відповідати сучасним вимогам молоді через брак відповідної комп’ютерної техніки чи вільного доступу до Інтернету в бібліотеках. Проте, Наталія Іванівна розповіла про доступні засоби, завдяки яким сільська бібліотека може бути цікавою для юнацтва.

Наталія Грищенко, бібліотекар відділу автоматизації обласної бібліотеки для
юнацтва ім. В. В. Маяковського освітила дуже цікаву та перспективну тему: «Використання комп'ютерних технологій в просуванні читання». Присутні дізнались багато необхідної інформації щодо створення бук трейлерів, відеовізіток бібліотеки та інші технічні корисні в роботі цікавинки.

Немає коментарів:

Дописати коментар