среда, 30 мая 2012 г.

Ярмарок бібліотечних інновацій "Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади"

Український дім
Відкриття експозицій нових бібліотечних послуг та інсталяцій


Перед відкриттям Ярмарку
21 -22 травня 2012 року Програма "Бібліомост" у партнерстві з Міністерством культури України, Національною парламентською бібліотекою України, Українською бібліотечною асоціацією, Ресурсним центром ГУРТ, Програмою сприяння Парламенту України та Відділом преси, освіти і культури посольства США в Україні провела Ярмарок  "Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади"Метою Ярмарку була демонстрація широкій громадськості, як сучасні бібліотеки, надаючи нові послуги з використанням інтернету та інформаційних технологій у співпраці з партнерами розвивають свої громади.
Також на ярмарку  демонструвались інсталяції, що зображували бібліотеку майбутнього. 
Таку інсталяцію - "Центр Притягнення" запропонувала наша бібліотека увазі шановних бібліотекарів з усієї України. Інсталяція викликала велику зацікавленість усіх присутніх фахівців. Дуже приємно спостерігати, як навколо нашої роботи збирались відвідувачі Ярмарку, фотографували, обговорювали, малювали перспективи бібліотек, відмічали високу майстерність та творчий підхід  авторки, художниці Маріанни Тумакової.

Делегація Ізмаїльської міської ЦБС для дорослих
Представники делегації Одеської області

Директор Одеської обласної універсальної
наукової бібліотеки ім. М. Грушевського Ю. С. Амельченко
Колектив Ізмаїльськой ЦБС для дорослих нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури України за вагомій особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.
У колег - бібліотекарів є чому повчитись
Сповнені враженнями учасники на  підведенні підсумків Ярмарку
День другий. VI Всеукраїнська науково - практична конференція "Бібліотека і книга в контексті часу"  в Національній парламентській бібліотеці України
Директор Ізмаїльської ЦБС
 для дорослих Дойкова Галина Анатоліївна 
Хол бібліотеки
В залі парламентської бібліотеки
Виступ  президента Української
асоціації видавців і книгорозповсюджувачив О. В. Афоніна

2 комментария:

  1. Мне было очень интересна ваша инсталляция! Креативно. Современно. Ново. Так держать! Награда от Министерства культуры - заслуженная!

    ОтветитьУдалить
  2. Спасибо, по всей Одесской области грамоту вручили только нам)))

    ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...